Panorama Olsztyna
  • Uczestnicy projektu
    Uczestnicy projektu "Pokolenia nie mają granic"
    Warsztaty integracyjne dla młodzieży i seniorów
    Spotkanie z dietetykiem
    Seminarium podsumowujące projekt EOG
    Wykład na ATW w Olsztynie
    Warsztaty edukacyjne dla młodzieży

logo fundacja duze podstawowe poziomprawa RGBOlsztyńska Fundacja Inicjatyw Prospołecznych, w dniu 1 października 2017 r. rozpoczęła realizację projektu „Turówko – wioska tętniąca życiem”, współfinansowanego przez Fundację PZU. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich mieszkańców Turówka (gmina Kozłowo), mając na celu ich integrację oraz wzmocnienie oddolnej aktywności. W jej ramach będą mogli uczestniczyć w warsztatach rękodzielniczych i psychospołecznych, zajęciach sportowych, a także pojechać na wizytę studyjną w społecznościach charakteryzujących się pozytywną aktywnością. Zorganizowany zostanie również występ amatorskiego teatru jako okazja do wspólnego spędzenia czasu przez mieszkańców Turówka. Projekt realizowany będzie do 31 lipca 2018 roku.

Partner Fundacja PZU. Przejdź do strony projektu>